SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler > Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencilerine, “e-seminer” internetten canlı ders

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencilerine, “e-seminer” internetten canlı ders
Son Güncellenme : 19 Nis 2013 16:51

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencilerine, “e-seminer” internetten canlı ders

Yaklaşık 2 milyon öğrencisi bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencilerine, “e-seminer” projesi kapsamında internetten canlı ders anlatılacak.

AÖF yetkililerinden alınan bilgiye göre, “e-seminer” projesi” ile öğrencilere, görüntülü eş zamanlı danışmanlık ve konu anlatım hizmeti verilecek.

Öğrencileri ve öğretim elemanlarını buluşturmayı amaçlayan projenin ilki, 22 Nisan’da saat 9.00’da yapılacak. 2012-2013 öğretim yılının Bahar Dönemi’nde toplam 101 dersin her bir ünitesi için e-seminer hazırlanacak projede, dersler haftanın belirli gün ve saatlerinde 45 dakikalık süreyle konu anlatımı ve soru-cevap yöntemiyle gerçekleştirilecek.

Eşzamanlı e-seminer dersine katılamayan öğrenenler için hazırlanan tüm görüntüler kaydedilerek haftalık olarak Açıköğretim e-Öğrenme Portalı’nda yayınlanacak.

Her dönem yeniden düzenlenecek olan e-seminerlerin tarihi ve saati, sunum yapacak öğretim elemanlarının isimleri ve konusu, web sitesi üzerinden öğrencilere duyurulacak.

Ayırıntılı bilgi almak isteyen öğrenciler, “http://yardim.eogrenme.anadolu.edu.tr/eseminer.html” linkinden detayları öğrenebiliyor.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Eğitim Gelecek Kariyer / Education Future Career
Eğitime ve Kariyere Dair / About Education and Career
T: 0216-336 1320 E:egitimvegelecek@gmail.com
Eğitime ve kariyere dair haberler verir. Okul öncesinden liseye, üniversiteden yaşam boyu eğitime eğitimin ve sınavların her düzeyinde danışmanlık hizmeti sunar. / News about educaion and career. Counseling on educaition of all level from preschool to lifelong education.